stanice technicke kontroly

Vyřízení STK


Pro některé motoristy může být povinná návštěva ve stanici technické kontroly stresující. Zvláště pokud vlastní starší vozidlo, u kterého je předpoklad nějaké technické závady pochopitelně vyšší, než u nových aut. My vás těchto nepříjemným starostí zbavíme a technickou kontrolu absolvujeme. Připravujeme vozidla na STK jak pro běžné majitele, kteří se nechtějí nervovat ani ztrácet čas, tak pro firmy. Malým i velkým společnostem nabízíme zvýhodněné ceny pro jejich zaměstnance.
 

Je na majiteli motorového vozidla, aby si zvolil variantu vyřízení STK, která mu bude nejlépe vyhovovat:
 

  • pickup servis je určen zejména pro podnikatele, živnostníky a firmy, ale i pro běžné motoristy. Vaše vozidlo vyzvedneme na Vaší adrese nebo v sídle Vaší firmy. Následně provedeme v našem smluvním servisu prohlídku a přípravu na STK. Po vyřízení STK a emisí vozidlo dovezeme na Vaši adresu.

  • přijedete do našeho smluvního autoservisu, kde Váš vůz prohlédneme a připravíme na STK. Absolvujeme za Vás technickou prohlídku včetně měření emisí a Vy si od nás své vozidlo odvezete s platnou STK.

Co zahrnuje příprava na STK a výhody

Kontrolu provádí zkušený mechanik, který odhalí případné závady bránící úspěšnému absolvování STK. Pro zákazníka to znamená zbavení se starostí s přípravou vozu a ušetření finančních nákladů v případě, že vozidlo na stanici technické kontroly neprojde a prohlídku bude nezbytné opakovat a platit dvakrát. Díky námi provedné přípravě na STK získáte přehled o reálném stavu všech kontrolovaných částí svého automobilu. Naše prohlídka se stejně jako STK zaměřuje na stav a funkčnost brzdové soustavy, osvětlení vozidla, provozních vůlí v řízení a nápravách, těsnost a stav výfukového systému, převodové skříně, na stav pneumatik a karoserie a dalších komponentů.

Co musíte mít s sebou

Na Vás je pouze starost o doklady, které musí být na STK včetně měření emisí předloženy - to znamená velký a malý technický průkaz.

Důležité informace

Zákon a technická prohlídka

Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy ohledně zajištění STK a emisí.