Nákup a prodej vozidel

Prodej vozu

Nejprve provedeme tzv. předprodejní servis - kompletní kontrola vozu (exteriéru i interiéru), mytí exteriéru, čištění interiéru (pokud je nezbytné), nafocení a prezentace vozu včetně komunikace se zájemci a právní servis. Provádíme i ověření VIN kódu včetně výpisu servisní historie a ověření, zda vozidlo není odcizené, předmětem exekuce případně různých majetkových deliktů – vše doložíme doklady.  

Tato strategie je nejen dle našich zkušeností prokazatelně velmi úspěšná ve smyslu zachování tabulkové hodnoty vozu – nejste tak nuceni prodávat Vaše vozidlo tzv. pod cenou. 

V rámci celého procesu budeme s Vámi v neustálém kontaktu, budete mít vše pod absolutní kontrolou. Díky našim zkušenostem a kontaktům najdeme pro Váš vůz toho optimálního kupce. 
 
Naše přidaná hodnota spočívá především v tom, že kromě běžných úkonů jsme schopni Váš vůz uvést vždy do prvotřídního stavu (po stránce technické i optické. Dokážeme Váš vůz kompletně prověřit - ověření VIN kódu včetně výpisu servisní historie a ověření, zda vozidlo není odcizené, předmětem exekuce případně různých majetkových deliktů – doložíme doklady. Prodej se tak stane naprosto transparentním a vozidlo může být velmi výrazně zvýhodněno proti konkurenci.   


Pořízení vozu

Vybrané vozidlo nejprve důkladně prověříme - provedeme ověření VIN kódu včetně výpisu servisní historie a ověření, zda vozidlo není odcizené, předmětem exekuce případně různých majetkových deliktů – vše doložíme doklady. Pokud budete mít i nadále o daný vůz zájem, provedeme důkladnou kontrolu vozidla, která zahrnuje nejprve diagnostiku, následně podrobnou prohlídku vozu a zkušební jízdu. Naše poznatky o daném vozu s vámi budeme podrobně konzultovat. 

Naše přidaná hodnota spočívá především v tom, že kromě běžných úkonů Vámi vybraný vůz důkladně prověříme nejen po stránce technické i optické, ověříme i VIN kód, servisní historii a dále zda vozidlo není kradené, předmětem exekuce případně různých majetkových deliktů – vše doložíme doklady. Zajistíme Vám tak komplexní informace včetně odborného poradenství. 
 

Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy ohledně prodeje a pořízení vozidla.